Hakkımızda

1978 yılında triko üretim ve toptan satış yapmak amacı ile kurulan firma, tecrübesi ile triko-tekstil sektöründeki başarılı vizyonunu günümüze 2011 yılından bu yana Baby Mio markası olarak taşımayı başardı. Değişen sektör ve piyasa şartlarına kurumsal kimliğini koruyarak adapte olma başarısını gösteren şirket Baby Mio markası ile kendini yeniledi ve standartlarını devamlı yükseltti.

Baby Mio, triko pazarında, derin tecrübesi ile pazarın trendini birleştirerek kendisini piyasada üst noktalara taşımayı başaran bir markadır. Ülkemiz ekonomisine yüksek miktarlarda katma değer sağlayan marka, kurumsal kimliğini tüm dünyaya kabul ettirmiş birçok firma satış ağında başarıyla işbirliği kurarak varlığını sürdürüyor.

Baby Mio, dokuma ve örme gruplarına ait ürünleri itina ile üretmekle beraber, gününde teslimat konusunda da bir hayli iddialı. Amacı kaliteli üretim beraberinde, en iyi maliyet ve fiyatla tecrübelerini birleştirerek en üst noktada müşteri memnuniyetine ulaşmaktır. Uluslararası tescilli marka olan Baby Mio koleksiyonları derin tecrübesi günümüzün gelişen teknolojileri ile bütünleştirerek sektör içerisinde daha ileriye, değerli müşterileriyle birlikte yürüyecek ve daha da büyüyecektir.

Bebek markası olan Baby Mio bebeklerimizin sağlığına ve konforuna önem veren bir markadır.

Misyon: Kaliteli ve sağlıklı triko giymenin her bebeğin hakkı olduğuna inanıyoruz. Baby Mio Ailesi, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız hep birlikte bunun için çalışıyoruz. Vizyon: Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider ekonomik ve kaliteli bebek triko üreticisiyiz.

En Çok Arananlar